Як першокласники працюють на уроках англійської мови

Дата: 16 січня 2019 о 10:00, Оновлено 16 січня 2019 о 21:48
781 перегляд

У сучасних умовах іноземна мова розглядається як засіб спілкування і залучення до культури іншого народу. Це поступово стає домінуючою стратегією викладання іноземної мови в початковій школі.

Головна мета навчання іноземної мови у початковій школі полягає у формування в учнів комунікативної компетенції, що забезпечується лінгвістичним, мовленнєвим і соціокультурним досвідом, узгодженим з віковими можливостями молодших школярів. Зміст навчання іноземної мови у початковій школі добирається та організується відповідно до психо-фізіологічних особливостей учнів молодшого шкільного віку. У початковій школі важливо зацікавити учнів вивченням іноземної мови, викликати в них позитивне ставлення до предмета, вмотивовувати необхідність і значущість володіння іноземною мовою як неповторним засобом міжкультурного спілкування.

Та, здається, нашим першачкам вивчення англійської мови дуже подобається. На уроках  ми працюємо з підручниками Кембриджського видавництва "Quick Minds-1" (автор Герберт Пухта). Також батьки власним коштом закупили зошити цього ж видавництва. Учні багато співають. Так, ми вивчили пісеньки "Hello,what's your name?", "Five little monkeys", "School song". Вони вміють рахувати до 10, а також знають основні кольори. Вивчили назви іграшок, декілька прикметників для їх опису. Прикметники вивчали за допомогою методу TPR (повне фізичне занурення). А ще першачки люблять грати різні ігри, вони навчились запитувати-вгадувати, який предмет вчителька сховала і не показує. Ми також багато рухаємось, слухаємо історії про головних героїв підручника, багато розфабовуємо і малюємо.

Дякуючи видавництву, школа отримала також посібник для вчителя. Маємо також і флешкартки до підручника. НА уроках справді панує інша атмосфера: невимушена, трохи шумна, але робоча, цікава і щоразу нова.