Новини

Ви дізнаєтесь, як виглядає кібербулінг, які причини та потенційні наслідки кібербулінгу, як припинити кібербулінг і що робити, якщо хтось із друзів став жертвою кібербулінгу. Участь в освітньому серіалі взяли українська суперстар NK | Настя Каменських і співачка, акторка та ютуб-влогерка Анна Трінчер.

Із метою відродження національних традицій та виховання патріотизму у підростаючого покоління, популяризації у молодіжному середовищі української патріотичної пісні, виявлення творчо обдарованої учнівської молоді та сприяння розвитку її талантів, 07 жовтня було проведено фестиваль-конкурс національно-патріотичної пісні « За нашу свободу». Співаючи, ми зазираємо у нашу історію, у минуле, намагаючись обережно побачити картини народження української нації. Коли звучить пісня, то серце наповнюється почуттям любові до рідного краю, до свого народу, до України. У конкурсі взяли участь вокальні колективи та солісти. Виступ кожного колективу вирізнявся оригінальністю та артистизмом. Кращим виступом шкільне журі визнало виступ учениці 10 класу Перепелиці Вікторії.

11 жовтня 2022 о 20:44 | Калінчак В. Б. | немає коментарів

24 листопада2021року в школі відбувся педагогічний тренінг на тему: «Я крокую до майстерності». Всіх учасників, а це були молоді педагоги школи, привітала заступник директора з навчально-виховної роботи Буйністрович Ольга Юріївна вона інформувала всіх присутніх про план тренінгу, побажала всім творчої наснаги та бути сучасними креативними особистостями. Головна мета цього заходу активізувати творчий потенціал освітян, удосконалити знання, вміння і навички організації різних видів педагогічної діяльності та стимулювати бажання педагогів підвищувати свій фаховий рівень. Разом із групою творчих педагогів Ольга Юріївна презентувала сучасні і ефективні методи та прийоми, такі як відеоскрайбінг, кластер, кубик Блума, сторітелінг, кейс метод та метод пазлів. Розпочалась робота із «посмішки» - усім присутнім запропонували стати в коло та подарувати один одному посмішку в якості привітання. Переглянувши відео про сучасного вчителя, заступник директора з навчально-виховної роботи Буйністрович Ольга Юріївна звернулась до присутніх із запитанням «Чого очікуєте від тренінгу?». Свої очікування педагоги мали написати на умовних пісчинках та прикріпити на годинник, що, власне, і є символом очікування. Із чарівного капелюха вчителі отримали побажання на час заняття і в позитивному настрої розпочали роботу. Основна частина роботи тренінгу складалась з теоретичного та практичного блоків. Кожне розглянуте питання, опрацьовували на практиці, виконуючи наступні вправи: дискусійна карусель «Учитель. Хто він?», «Серцеведення», «Казковий вернісаж», «Портрет ідеального вчителя», «Педагогічна майстерність», «Творчість». Всі учасники були активними, висловлювали свої думки, дискутували, розмірковували, фантазували, проявляли креативність. Наостанок тренінгу було запропоновано трохи помріяти та на основі отриманого досвіду, сказати, якими себе бачать через 5 років. Підбиваючи підсумки, учасники позитивно оцінили теоретичну й практичну частини тренінгу. Учителі були задоволені відкритістю і доступністю форми заняття, а також його пізнавальним значенням. Учасники зазначили, що така форма роботи сприяла підвищенню їхньої професійної майстерності.

Тиждень математики у Вельбівненській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив з 26 квітня по 30 квітня 2021року згідно затвердженого плану.
Завданням тижня було підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, а також вихованню самодисципліни та самоорганізації. Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу.
Заходи були спрямовані на:
 розвиток творчої фантазії;
 логічного мислення;
 підвищення інтерес до вивчення математики;
 розвиток пізнавальної діяльності;
 формування обов'язковості, відповідальності, креативності.

В рамках предметного тижня було проведено наступні заходи:
- Інтелектуальна гра «Вірю, не вірю»
- Математична гра «Слабка ланка»
- ЗНО- це просто! (тренажер)
- ІІІ шкільна олімпіада «Лічба - 2021»
- Брейн-ринг «У світі математики»
- Логічні ігри з сірниками.
На протязі тижня діти 5-11 класів мали змогу, на перервах, розгадувати різноманітні та цікаві кросворди, головоломки, завдання на кмітливість та ребуси з математики.