Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Семінар-нарада для вчителів «Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників в умовах Нової української школи»

Дата: 16 квітня 2019 о 06:26
272 перегляда

Велике слово – Школа. Це скарб найкращий кожного народу, це ключ золотий, що розмикає пута несвідомості, це шлях до волі, до науки, до добробуту. У вселюдському житті тільки той народ і бере перемогу, який має найкращу школу.
Софія Русова
Відповідно до Закону України «Про освіту», наказів МОН України від 13.07.2017р. №1021 «Про організаційні питання запровадження Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах І ступеня», від 13.07.2017р, та з метою реалізації основних положень Концепції Нової української школи, надання методичної допомоги педагогічним працівникам із питань упровадження нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти.
Відповідно до вищезазначених документів 11 квітня 2019року на базі Вельбівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено семінар-нараду для працівників школи «Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників в умовах Нової української школи».
Учасників семінару привітав директор школи Остапович Степан Михайлович, який наголосив на тому, що відповідно до загальної мети освіти місією початкової школи є різнобічний розвиток особистості дитини, формування в неї загальнокультурних і морально-етичних цінностей, ключових предметних компетентностей, необхідних життєвих і соціальних навичок, що забезпечують її готовність до продовження навчання в основній школі, життя у демократичному суспільстві.

Директор школи Остапович Степан Михайлович звернув  увагу присутніх на те, що новизна НУШ полягає у зміні парадигми: учитель має не тільки викладати предмет, а й навчати і розвивати учня; він повинен змінити підходи ставлення до роботи: бути готовим до нового, не боятися запроваджувати нове й утілювати в практику.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Буйністрович Ольга Юріївна  ознайомила присутніх із нормативними документами щодо НУШ, озвучила роль і завдання вчитися в контексті сучасних змін, було переглянуто відеоролики: структура НУШ, сучасне освітнє середовище, основні компетентності, педагогіка партнерства, кліпове мислення, перевернуте навчання.

Учитель  початкових класів Душнюк Лілія Дмитрівна демонстрували учасникам семінару фотопрезентації щодо проведення ранкових зустрічей. Розказувала про те, що практика ранкових зустрічей є однією з успішних і допомагає вчителю у створенні спільноти в класі, що зазвичай потребує часу, уваги й терпіння. Під час проведення такої практики відбувається розвиток важливих навичок дітей, серед яких – навички спілкування, академічні й соціальні. Окрім цього, сприяє створенню у класі позитивного настрою та позитивної поведінки, а це є запорукою формування цілісного колективу.

Підсумував нараду Остапович Степан Михайлович, чітко окресливши головні компоненти Концепції Нової української школи, на які мають орієнтуватися вчителі-початківці:

· новий зміст освіти, заснований на формуванні компетентностей, потрібних для успішної самореалізації в суспільстві;

· орієнтація на потреби учня в освітньому процесі, дитиноцентризм;

· педагогіка, що ґрунтується на партнерстві між учнем, учителем і батьками.

Степан Михайлович  зазначив також, що важливим складником системи формування нового змісту освіти є чітке бачення результатів педагогічного партнерства «учень – учитель».

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.